![](/images/articles/photos/66512575_2308628722585791_3081629293894172672_.jpg)
10
лип.
Зустрічаємо делегацію Дніпровської міської ради!
Досвід Харкова з організації системи надання адміністративних та соціальних послуг вивчає делегація Дніпровської міської ради.
Сьогодні представники делегації відвідали Регіональний центр послуг та територіальний підрозділ ЦНАП м. Харкова Шевченківського району. З організацією роботи Центру гостей ознайомила директорка Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.