green arm

Регіональний центр послуг

email dozvil

Call-центр

(адміністративні послуги)

0-800-57-34-34

minimap
Увага! На період карантину прийом відвідувачів в ЦНАП та його територіальних підрозділах здійснюється виключно за попереднім записом. Детальніше тут

Вітаємо Вас на сторінці сервісу попереднього запису до електронної черги РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ПОСЛУГ та ЦЕНТРІВ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ м. Харкова!

Шановний відвідувачу, просимо врахувати, що один запис у черзі надає можливість отримання тільки однієї послуги. Якщо Ви бажаєте отримати декілька послуг, необхідно оформити запис для кожної з них (включаючи отримання послуг для дітей)!

Звертаємо увагу, що запис до електронної черги є індивідуальним, передача запису третім особам не допускається! У разі виявлення невідповідності даних, внесених під час реєстрації в електронній черзі, даним особи, що звернулася за послугою, адміністратор скасовує реєстрацію у черзі!

Після здійснення реєстрації, роздрукуйте чек, запишіть або запам'ятайте інформацію про запис (номер в електронній черзі, дату, час прийому та назву послуги) та за бажанням надайте його адміністратору під час обслуговування. Візьміть з собою паспорт та доручення (у разі представлення інтересів іншої особи).

Рекомендуємо Вам завчасно прийти в Центр та слідкувати за викликом на моніторах електронної черги.