green arm

Регіональний центр послуг

email phone

Call-центр

+38057-725-03-33

+38063-725-03-33

+38098-725-03-33

+38099-725-03-33

minimap
Повернутися

Закордонний паспорт

З якого віку можна оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон?

Кожен громадянин України має право на отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Такий паспорт може бути оформлений з народження 

Де можливо отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм?

Для отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм кожен громадянин України незалежно від зареєстрованого місця  проживання може звернутися до:

- Регіонального центру послуг;

- Територіальних  підрозділів ЦНАП м. Харкова;

-  Територіальних підрозділів ДМС.

З якого віку неповнолітня особа може особисто звернутись стосовно видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон?

Неповнолітня особа, яка досягла шістнадцятирічного віку, може особисто звернутись стосовно видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон 

Яка інформація вноситься до безконтактного електронного носія, який імплантовано у паспорт громадянина України для виїзду за кордон?

 До безконтактного електронного носія, який імплантовано у паспорт громадянина України для виїзду за кордон, вноситься:

- інформація, що міститься на сторінці даних паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

 - біометричні дані, параметри (відцифрований образ обличчя особи, відцифрований підпис особи, відцифровані відбитки пальців рук (відцифровані відбитки пальців рук особи не отримуються до досягненню нею 12-річного віку та у разі, коли особа не може пересуватися самостійно у зв`язку із тривалим розладом здоров`я та потребує термінового лікування за кордоном, що підтврджується медичним висновком відповідного закладу охорони здоров`я, оформленим в установленому порядку);

- дані про забезпечення захисту інформації, що міститься на безконтактному електронному носії, відповідно до рекомендацій IKAO Doc 9303 (від англ. ICAO - International Civil Aviation Organization - Міжнародна організація цивільної авіації, спеціалізована установа ООН, що встановлює міжнародні норми цивільної авіації та координує її розвиток з метою підвищення безпеки та ефективності).

Як перевірити стан оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон?

Державна міграційна служба запустила онлайн-сервіс перевірки стану заявки на виготовлення закордонного паспорта. Тепер кожна особа може через мережу інтернет дізнатися, у якому стані перебуває оформлення або виготовлення її паспорта. 

Онлайн сервіс видає один з чотирьох статусів документа відповідно до етапів оформлення:

  • Документи прийнято підрозділом міграційної служби, проводиться перевірка даних;
  • Надано дозвіл на виготовлення паспорта – дані відправлено на персоналізацію до поліграфкомбінату «Україна»;
  • Паспорт виготовлено та відвантажено до місця видачі (термін доставки в залежності від регіону складає від 1 до 3 робочих днів);
  • Паспорт доставлено до місця видачі.

Де брати довідку про реєстрацію особи громадянином України неповнолітньої дитини, якщо батьки або один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства?

Для отримання довідки про реєстрацію особи громадянином України один із батьків чи законний представник дитини може звернутися із заявою про набуття дитиною громадянства України за народженням до територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання. Після прийняття рішення про набуття громадянства України особа отримує довідку про реєстрацію особи громадянином України. 

Як бути у разі оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особі, яка не досягла шістнадцятирічного віку та проживає з одним із батьків, а місцезнаходження другого з батьків невідоме?

 У разі оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон такій особі необхідно подати оригінал або засвідчену в установленому порядку копію одного з таких документів:

  • свідоцтва про смерть другого з батьків;
  • рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
  • рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
  • рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
  • довідки про реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету;
  • оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України

Не знайшли відповідь на запитання?

 Якщо ви не знайшли відповідь на Ваше запитання– надішліть лист за допомогою сервісу «Надіслати питання»