green arm

Регіональний центр послуг

email phone

Call-центр

+38057-725-03-33

+38063-725-03-33

+38098-725-03-33

+38099-725-03-33

minimap
Повернутися

Земля

Чи можливо через ЦНАП м. Харкова отримати витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та як це зробити?

У випадку розташування земельної ділянки у місті Харкові заявник може звернутися до кадастрового реєстратора Відділу у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, який здійснює прийом у ЦНАП м. Харкова (Гімназійна наб., 26) за наступним графіком: пн-чт. 09.00 до 17.00 пт. 9.00-16.00 сб. 9.00-15.00 (перерва 13.00-13.45) або замовити Витяг через веб-ресурс електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. 
У випадку розташування земельної ділянки поза межами Харкова отримати витяг можливо виключно замовивши його через
веб-ресурс електронних послуг Держгеокадастру.

Де отримати Витяг з ДЗК, замовлений онлайн?

Місце отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що замовлений онлайн, обирається користувачем безпосередньо при формуванні запиту.

Уточнити інформацію можна, перейшовши за  посиланням .

Пошук здійснюється за номером заяви або за кадастровим номером земельної ділянки.

Чи можливо в ЦНАП м. Харкова зареєструвати земельну ділянку?

Державна реєстрація земельної ділянки через ЦНАП м. Харкова здійснюється відділом  у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області виключно у разі розміщення земельної ділянки в місті Харкові.

У випадку розташування земельної ділянки поза межами Харкова, зареєструвати земельну ділянку можливо через веб-ресурс електронних послуг Держгеокадастру.

 

У відомостях Державного земельного кадастру виявлено помилку, що робити?

Відповідно до Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від від 17.10.2012 № 1051, у разі виявлення фізичною або юридичною особою у витязі, довідці з Державного земельного кадастру, викопіюванні з картографічних матеріалів Державного земельного кадастру технічної помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної чи іншої помилки) заінтересована особа письмово повідомляє про це за формою згідно з додатком 29 територіальному органові Держгеокадастру у районі (місті) за місцезнаходженням земельної ділянки.

У повідомленні викладається суть виявлених помилок.

До повідомлення додаються документи, що містять зазначені у повідомленні технічні помилки, та документи, що підтверджують такі помилки і містять правильну редакцію відповідних відомостей.

Як дізнатися інформацію про стан розгляду електронного замовлення Витягу з ДЗК?

Щоб переглянути інформацію про стан розгляду електронного замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку перейдіть за посиланням

Не знайшли відповідь на запитання?

Якщо ви не знайшли відповідь на Ваше запитання  – надішліть лист за допомогою сервісу «Надіслати питання»