green arm

Регіональний центр послуг

email dozvil

Call-центр

(адміністративні послуги)

0-800-57-34-34

minimap
УВАГА! Під час воєнного стану прийом документів здійснюється за попереднім записом до електронної черги.
Повернутися

Земля

Чи можливо через ЦНАП м. Харкова отримати витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та як це зробити?

У випадку розташування земельної ділянки у місті Харкові заявник може звернутися до Регіонального центру послуг (проспект Тракторобудівників, 144), ЦНАП м. Харкова (Гімназійна набережна, 26) або замовити Витяг через веб-ресурс електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. 
У випадку розташування земельної ділянки поза межами Харкова отримати витяг можливо виключно замовивши його через
веб-ресурс електронних послуг Держгеокадастру.

Де отримати Витяг з ДЗК, замовлений онлайн?

Місце отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що замовлений онлайн, обирається користувачем безпосередньо при формуванні запиту.

Уточнити інформацію можна, перейшовши за  посиланням .

Пошук здійснюється за номером заяви або за кадастровим номером земельної ділянки.

Чи можливо в ЦНАП м. Харкова зареєструвати земельну ділянку?

Державна реєстрація земельної ділянки через ЦНАП м. Харкова здійснюється відділом  у м. Харкові Головного управління Держгеокадастру у Харківській області виключно у разі розміщення земельної ділянки в місті Харкові.

У випадку розташування земельної ділянки поза межами Харкова, зареєструвати земельну ділянку можливо через веб-ресурс електронних послуг Держгеокадастру.

 

У відомостях Державного земельного кадастру виявлено помилку, що робити?

Відповідно до Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від від 17.10.2012 № 1051, у разі виявлення фізичною або юридичною особою у витязі, довідці з Державного земельного кадастру, викопіюванні з картографічних матеріалів Державного земельного кадастру технічної помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної чи іншої помилки) заінтересована особа письмово повідомляє про це за формою згідно з додатком 29 територіальному органові Держгеокадастру у районі (місті) за місцезнаходженням земельної ділянки.

У повідомленні викладається суть виявлених помилок.

До повідомлення додаються документи, що містять зазначені у повідомленні технічні помилки, та документи, що підтверджують такі помилки і містять правильну редакцію відповідних відомостей.

Як дізнатися інформацію про стан розгляду електронного замовлення Витягу з ДЗК?

Щоб переглянути інформацію про стан розгляду електронного замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку перейдіть за посиланням

Який термін дії Витягу з ДЗК?

Відповідно до п. 178 постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру” від 17.10.2012 року № 1051, Витяг з Державного земельного кадастру є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі, крім витягу про земельну ділянку для оформлення права на спадщину, що видається спадкоємцям, та витягу з Державного земельного кадастру, що видається для підтвердження державної реєстрації земельної ділянки або внесення інших відомостей до Державного земельного кадастру, які є безстроковими

Як отримати висновок про погодження документації із землеустрою?

Отримати висновок про погодження документації із землеустрою  можливо  через веб-ресурс електронних послуг Держгеокадастру

Не знайшли відповідь на запитання?

Якщо ви не знайшли відповідь на Ваше запитання  – надішліть лист за допомогою сервісу «Надіслати питання»