green arm

Регіональний центр послуг

email dozvil

Call-центр

(адміністративні послуги)

0-800-57-34-34

minimap
УВАГА! Під час воєнного стану прийом документів здійснюється за попереднім записом до електронної черги.
Повернутися

Реєстрація бізнесу та громадських об’єднань

Як отримати безоплатну допомогу з вирішення бізнес-проблеми (to be)?

Отримати безоплатну допомогу з вирішення бізнес-проблеми від керівників відділів успішних компаній в форматі: особистої зустрічі, skype - call, відповіді на пошту ви можете за допомогою сервісу «Менторська допомога» (To be).

Консультації проводяться за такими напрямками:

- продажі;

- маркетинг;

- впровадження CRM-систем;

- масштабування бізнесу;

- digital - marketing;

- youtube - marketing;

-event - marketing.

Менторами в проєкті є особи, що займаються підприємницькою діяльністю понад 5 років та мають досвід публічних виступів. (https://tobe.kh.ua/uk).

Як отримати онлайн консультацію (to be bot)?

За допомогою електронного сервісу «Онлайн-консультант» (To be bot) який надає професійну підтримку протягом двох хвилин, завдяки чат-боту, що відповідає на основі зібраних раніше питань, а також консультантів профільних міських, державних структур, якщо питання в базі  відсутні.

Чат-бот – міський сервіс, працює на платформі Телеграм, де підприємці отримують відповіді більше, ніж на 100 питань щодо відкриття та ведення бізнесу https://t.me/kh_tobebot.

ВІДЕО ІНСТРУКЦІЯ з реєстрації ФОП в Центрі надання адміністративних послуг м.Харкова та через Портал ДІЯ

Як зареєструвати громадське об’єднання або внести відповідні зміни до документів, де отримати зразки заяв та документів?

Інформацію про порядок реєстрації громадських об’єднань, бланки заяв, зразки заповнення заяв та типові статути можливо отримати на сайті Головного управління юстиції в Харківській області за посиланням

Виписка або витяг?

Відомості з Єдиного державного реєстру  юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надаються у виді виписки та витягу.

Виписка з Єдиного державного реєстру надається державним реєстратором у паперової формі за результатом проведеної державної реєстрації, на аркушах формату А4 (210 х 297 міліметрів) без використання спеціальних бланків з проставлянням підпису та печатки державного реєстратора або печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку якщо державним реєстратором є нотаріус).

Виписка з Єдиного державного реєстру формується та оновлюється за результатами проведення реєстраційних дій і містить відомості про юридичну особу або її відокремлений підрозділ, фізичну особу - підприємця (у тому числі про взяття на облік в органах державної статистики та державної фіскальної служби, видачу ліцензії та документів дозвільного характеру) або громадське формування, що не має статусу юридичної особи;

Витяг з Єдиного державного реєстру надається у паперовій формі державним реєстратором, уповноваженою особою центру надання адміністративних послуг, нотаріусом, на аркушах формату А4 (210 х 297 міліметрів) без використання спеціальних бланків та без проставляння підпису і печатки;

Витяг з Єдиного державного реєстру - документ, що сформований програмним забезпеченням Єдиного державного реєстру за зазначеним заявником критерієм пошуку та містить відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, які є актуальними на дату та час формування витягу або на дату та час, визначені у запиті, або інформацію про відсутність таких відомостей у цьому реєстрі.

Витяг з Єдиного державного реєстру в електронній формі надається через портал електронних сервісів виключно за умови реєстрації користувача на відповідному порталі (https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch).

Відомості з Єдиного державного реєстру надаються за допомогою програмних засобів ведення цього реєстру у паперовій або електронній формах та мають однакову юридичну силу та містять обов’язкове посилання на Єдиний державний реєстр.

Не знайшли відповідь на запитання?

 Якщо ви не знайшли відповідь на Ваше запитання  – надішліть лист за допомогою сервісу «Надіслати питання»